بهمن بالریان

منو

 

شرکت سپند رایانه آریان رزومه فعالیت من

 

طراحی وب و برنامه نویسی 1382

آغاز بکار

آقای بهمن بالریان به عنوان یکی از متولیان حرکت در زمینه برنامه نویسی در استان قزوین ، فعالیت خود را از هنرستان کمیل واقع در شهر قزوین آغاز کرد و توانست استعدادهای خود را شناسایی و در آن زمینه گام بردارد، ایشان توانستند از همان سالهای نوجوانی به صورت انفرادی اقدام به کدنویسی و طراحی وب سایت های گوناگون که معمولا به صورت استاتیک و شخصی بود بپردازند و به موفقیت های ارزنده ای دست یابند که زمینه های رشد و ترقی را پایه ریزی میکرد

خدمات رایانه ای 1387

سخت افزار و نرم افزار

پس از گذشت 5 سال و کسب موفقیت های بیشتر در زمینه برنامه نویسی ، نخستین کسب و کار تجاری با اخذ مجوزهای موبوطه از سوی آقای بالریان ایجاد شد و گستره فعالیت ها نیز پیرو آن افزایش یافت ، این کسب و کار با نام تجاری “ایرایان رایانه” شامل تعمیر و تجهیز قطعات رایانه ، فروش و خدمات رایانه که شامل سخت افزار و نرم افزار می شد.خوشبختانه در این امر نیز توفیق فراوانی حاصل شد و نظر بسیاری از شهروندان را به خود جلب کرد.

راه اندازی شبکه های خصوصی 1388

نت آریان

پس از گذشت یک سال ، با همکاری جمعی از دوستان یک مجتمع کاری در زمینه فعالیت های رایانه ای ایجاد شد و به صورت تفکیک شده هر یک از همکاران توانستند به صورت مستقل فعالیت نمایند ، این فعالیت ها شامل فروش سخت افزار و تعمیرات ، فروش نرم افزار و خدمات ، کافی نت ، گیم نت ، اینترنت پرسرعت خانگی و بخش برنامه نویسی بود که مهمترین افزونه این فعالیت خدمات اینترنتی بشمار می آمد.

اینترنت پرسرعت 1389

وایرلس و ADSL

در این سال , خدمات ارائه اینترنت پرسرعت ADSL نیز به مجموعه فعالیت های شرکت اضافه گشت. بنابراین قراردادهایی نیز با شرکت های PAP از جمله پارس آنلاین , پیشگامان و فن آوا بسته شد و توانستیم اینترنت پرسرعت را از طریق خطوط تلفن به منازل و محیط های کاری مشترکین خود در سطح استان قزوین انتقال دهیم. در همین سال نیز شرکت سپند رایانه آریان در سازمان مربوطه استان قزوین ثبت گردید.

سامانه پیامکی 1392/03/18

ایرانامه

با شروع سال جدید , اقدامات جدیدی بویژه در زمینه تجارت الکترونیک صورت پذیرفت که یکی از آنها راه اندازی تارنمایی جهت ارسال پیامک های تبلیغاتی بود که مشتریان آنها عموما فروشگاه ها و شرکت ها بودند. امکانات فراوانی جهت تبلیغات و کسب درآمد هایی از این طریق بوجود آمد. این کسب و کار نیز ایرانامه نام گرفت.

میزبانی وب و ثبت دامنه 1393

سپند سرور

با توجه به پیشینه که در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی حاصل شده بود , لازم دانستیم تا میزبانی وب و ثبت دامنه را نیز به مجموعه خدمات خود بیافزاییم. این امر باعث کنترل ترافیک و جلوگیری از به هدر رفتن آن می شد , در نتیجه هزینه های اجاره وب هاستینگ های خارجی و خروج ارز از کشور عزیزمان کسر میشد. از این رو نام این افتخار بزرگ را “سپند سرور” عنوان نمودیم. سپند سرور شامل خدمات گوناگونی از جمله میزبانی وب در ایران و خارج از ایران – میزبانی ثبت دامنه های ملی (ccTLD)و بین المللی (TLD) – ارائه سرورهای مجازی (VPS) و اختصاصی (Dedicated) ایرانی و خارجی شامل می شد.

از این پس سفارش طراحی وب سایت ها نیز به صورت آنلاین قابل سفارش می شد , فروش اسکریپت های لایسنس دار نیز یکی دیگر از خدمات سپند سرور به شمار می آمد

توسعه قالب های وب 1394

تم فارست : تاریا

در این سال امکان فروش قالب ها و فایل های گرافیکی طراحی شده به صورت آنلاین صورت پذیرفت , بدینوسیله امکان مشاهده قالب های استاتیک و تحت سیستم مدیریت محتوا فراهم شده و کاربران قادر می شدند پیش از سفارش قالب مورد نظر را از جهات مختلف بویژه ریسپانسیو بودن بررسی کنند. علاوه بر این طراحان و گرافیست ها در سراسر جهان میتوانستند سهمی از این جنگل قالبها ! داشته باشند و قابلهای طراحی شده خود را در وب سایت تاریا با نسبت سود تعیین شده بفروش برسانند

خدمات فایل و نرم افزار 1394

استارت دانلود

در راستای معرفی و اطلاع رسانی خدمات ارزنده خود و بالا بردن رتبه خود در فضای مجازی در صدد ایجاد تارنمایی دیگر با کارایی معرفی و دانلود فایل های دیجیتالی از جمله : نرم افزار – بازی و غیره برای پلتفورم های مختلف برآمدیم. این تارنما با نام ” استارت دانلود” معرفی و راه اندازی شد

تفاوت عمده ای که با سایر تارنماهای دانلود نرم افزار و بازی وجود داشت , لیبرال و رایگان بودن کلیه محتوای این تارنما بود , بطوری که فقط نرم افزار های آزاد و رایگان در این تارنما عرضه گردید.

دسته :  کار و تجارت

دیدگاه ها